Purchase Lessons

Individual lesson – $85
Contact Rachel to purchase a single lesson

 

3-lesson package – $240 (+$5 cc process fee*)

 

10-lesson package – $750 (+$15 cc process fee*)

 

Gift certificates – for one lesson, 3 and 10-lesson packages, or in the amount of your choosing.
(If you prefer a gift certificate that can be sent via snail mail contact Rachel to purchase)

Buy Now

 

*fee covers┬áthe cc merchant’s % charge for each transaction.